cumhuriyetingencyildizlari

Cumhuriyetin Genc Yildizlari

AnasayfaSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Hasan Dikmen

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Dilan
Admin

MesajKonu: Hasan Dikmen   Ptsi Haz. 09, 2008 2:16 pm

5 sene bizim dırdırımızı ceken , yeri gelip beraber güldüğümüz yeri gelip beraber ağladığımız Hasan Hocamız hakkında yorumlarınızı bekliyorum...
Ben Hasan Hocayı cok seviyorum. En sevdiğim hocalar arasında hemde en iyi arkadaşlarımdan .(hocalarda insanın arkadaşı sayılır.)Valla şaşıyorum bu kadar sene gürültümüzü nasıl çekti ? Shocked
Zaten ayrıldığımızda da çok üzülmüştüm.... Crying or Very sad
Kullanıcı profilini gör http://gencyildizlar.n-stars.org
elif

Kadın Mesaj Sayısı : 34
Lakap : hayalci

MesajKonu: Geri: Hasan Dikmen   Paz Tem. 20, 2008 1:05 am

valla beni hiç hasan hocanın dersine girmedim bişi diyemicem çünkü ben 7/c ye 6.sınıfta katıldım
Kullanıcı profilini gör
uysal ve asi

Kadın Mesaj Sayısı : 7
Lakap : delüüü

MesajKonu: Geri: Hasan Dikmen   Çarş. Eyl. 03, 2008 8:49 am

bende hasan hocnaın dersine hiç girmedm ama kardeşimin sınıfına giriyor bence iyi olsa bile sanki her öğrencisine aynı davranmıyor gibime gelioo Exclamation Exclamation Exclamation
Kullanıcı profilini gör
hasand

MesajKonu: Geri: Hasan Dikmen   Cuma Mart 20, 2009 3:35 pm

Sevgili Kardeşlerim;

Sevgili Adaşımın çok sevilen bir öğretmen olmasına memnun oldum, lakin isim benzerliği nedeniyle bu kadar sevilmesi benim başımı epey ağrıtıyor. Birçok öğrencisi benim msn adresime davet gönderiyor. Davet göndermeleri problem olmasa da kabul ettikten sonra sizleri benim öğretmeniniz olmadığıma ikna etmem epey zor ve yorucu, hatta zaman zaman sıkıcı da oluyor. Üstelik bazı arkadaşlarınızın benim öğretmeniniz olmadığa ikna olduktan sonra ki söylemleri zaman zaman haddini aşıyor ve terbiyesizlik boyutuna geliyor.

Sevgili kardeşlerim, bir büyüğünüzle sohbet etmek isterseniz memnunuyetle sizlerle sohbet ederim, ama biliniz ki "Hasan Dikmen" Hocanızın msn adresi hasandikmen @ hotmail.com değil. Bu sadece bir isim ve soyad benzerliği.

Buradan Sevgili Adaşıma da küçük bir eleştirim olacak: "Sevgili Hasan, seni bu kadar çok seven öğrencilerin var. Seninle okul dışında da ve mezun olduktan sonra da görüşmek isteyen sevenlerin var. Lütfen, haberleşme için kullandığın msn, telefon vs. bilgilerini Sevgili Kardeşlerimle paylaş."

Böyle güzel bir paylaşım sitesi hazırlayan Sevgili Kardeşlerimi tebrik ediyorum.

Hasan Dikmen
Nükleer Enerji Mühendisi
Ankara
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Hasan Dikmen   

Hasan Dikmen
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası